Apie mus

Lietuvos pilių ir dvarų asociacija, savanoriškumo pagrindu jungianti fizinius ir juridinius asmenis – Lietuvos pilių ir dvarų savininkus, valdytojus bei kitus asmenis, besirūpinančius Lietuvos pilių ir dvarų kultūros paveldo išsaugojimu, veikia nuo 2005-ųjų. Lietuvos pilių ir dvarų asociacija, jungianti gražiausias ir atviras visuomenei pilis ir dvarus, kviečia geriau pažinti Lietuvos kultūros lobyną. 

Lietuvos pilys ir dvarai – paveldo objektai, per amžius atliekantys administracinių, politinių, kultūros židinių vietovėse funkciją, mūsų tautos ir šalies istorijos saugotojai. Mūsų siekiamybė – kad jie būtų išsaugoti, restauruoti ir atkurti, atviri visuomenei, kultūrą puoselėjantys, veikiantys turizmo ir kitų ūkio šakų objektai.

Keliaujantiems po pievomis, laukais banguojančią, miškais ošiančią mūsų šalį, norintiems geriau pažinti Lietuvos paveldą, pilių ir dvarų istorinių pastatų menių sienos gali papasakoti daug įstabių istorijų ir legendų. Ir šiandien Lietuvos pilių ir dvarų salės aidi jose vykstant gražiausiems muzikos koncertams bei kitiems renginiams. 





Galerija