Europos muziejų naktis Maironio lietuvių literatūros muziejuje

Europos muziejų naktis Maironio lietuvių literatūros muziejuje

Vaikų knygų festivalis „Gyvos raidės“ kviečia į naktinį nuotykį muziejuje!

Sakoma, kad naktimis muziejuose baugu ir tai dar labiau vilioja...

Kai danguje švyti mėnulis, rūmuose stoja rimtis. Viešpatauja tai, ko nesutinkame dieną. Kas? Vienintelis būdas sužinoti – aplankyti muziejų, atvirą iki pat vidurnakčio.

Bet pradėkime linksmai. 18 val. jus rimtai juokins garsiausias vaikų rašytojas Tomas Dirgėla. Atnaujinta stand-up komedija „Skaitymas kenkia medžiams“ tikrai patiks visiems – mažiems ir dideliems! Svarbu, kad tėvai patikėtų, jog skaitymas yra labai labai blogas dalykas... Tikrai!

Na, o tada – pas Maironį į svečius. Drąsiai keliaukite į Maironio butą, grožėkitės, stebėkitės, šniukštinėkite. Įdomu, ką pagalvos Maironis, žvelgiantis į jus iš portretų, kad jūs tokie vėlyvi svečiai?

Kviesime ir į literatūros ekspoziciją „Literatūra keičia“, nes tokios gausybės paslapčių tikriausiai niekad nepavyks ištyrinėti iki galo. Čia vis kas nors naujo...

Bet baugiausias ir paslaptingiausias naktį – sodas. Vieni šešėliai ir šnaresiai, paslaptingi gėlių aromatai ir atklystančios juodos katės pėdsakai. Bet ne tik tai. Neseniai sodo sienas papuošė paroda „Poeto sodas“. Tą naktį ji nušvis būtent šiai progai skirtu nauju apšvietimu!

Apie kitus siurprizus sužinosite atėję, nes paslaptys vilioja ne mažiau nei tamsa...

Muziejų naktis prasideda 18 val. Naktinėsime iki vidurnakčio.

Renginys ir lankymas nemokami.

T. Dirgėlos pasirodymą finansuoja Kauno miesto savivaldybė.