Koncertas skirtas atminti Virgilijų Noreiką: „Ačiū už meilę muzikai“

Koncertas skirtas atminti Virgilijų Noreiką: „Ačiū už meilę muzikai“

Kovo 16 dieną 16 val. Paliesiaus dvare vyks išskirtinis renginys, skirtas atminti Maestro Virgilijų Noreiką! 

Koncerto „Ačiū už meilę muzikai“ programoje išgirsite G. Puccini, G. Verdi, G. Bizet ir kitų pasaulio kompozitorių sukurtas gražiausias operų arijas ir duetus. V. Noreikos mokiniai – operos solistai Jovita Vaškevičiūtė, Antanas Zakarauskas – ir pianistas Linas Dužinskas dovanos nepamirštamas akimirkas muzikos sūkuryje.

Jovitos Vaškevičiūtės mecosopranas skamba ne tik Italijos, Ispanijos, Prancūzijos, Vengrijos operų scenose, bet ir tolimojoje Argentinoje, Amerikoje. Vienas iš ryškiausių solistės pasirodymų vyko Buenos Aires „Teatro Colón“ scenoje. Solistė buvo trečia lietuvė, pasirodžiusi šioje didingoje pasaulinėje scenoje. Na, o pirmasis lietuvis, debiutavęs „Teatro Colón“, buvo šviesaus atminimo Maestro V. Noreika.

Antanas Zakarauskas yra vienas ryškiausių dramatinių tenorų šiandienos operos pasaulyje. Atlikėjas yra vienintelis lietuvių kilmės operos solistas, kuriam Australijoje suteiktas išskirtinio talento statusas. Vienas ryškiausių A. Zakarausko vaidmenų – Otelas G. Verdi operoje „Otelas“ – atnešė solistui sėkmę Vienoje, Zalcburge, Italijoje.

Linas Dužinskas – nuostabus pianistas ir akomponiatorius, daug metų koncertuoja ir muzikuoja su garsiais solistais. Linas yra įrašęs kūrinius Lietuvos ir Latvijos nacionaliniuose radijuose. Dabar intensyviai ruošia naujas programas ir koncertuoja Lietuvoje bei Europoje.

Daugiau informacijos ir bilietai: https://paliesiausdvaras.lt/pasaga/koncertas-skirtas-atminti-virgiju-noreika-aciu-uz-meile-muzikai